Plastová okna REHAU

EURO Design 70

5-komorový systém s konstrukční šířkou 70 mm


Systém REHAU Euro Design 70 je novinkou, která se pro svou vysokou kvalitu a příznivou cenu stává nejprodávanějším profilem z naší nabídky.
5-ti komorové uspořádání a 70 mm konstrukční šíře skýtají výtečné tepelně izolační vlastnosti U až 1,2 W/m2K. Silné ocelové výztuhy zajišťují oknům vyrobeným z tohoto profilu výborné statické vlastnosti. Tak jako u ostatních námi dodávaných profilů jsou okna vyrobená v systému REHAU Euro Design 70 osazena kováním ROTO NT, které má rozhodující podíl na jejich dlouhé bezporuchové funkčnosti. Díky výborné kvalitě podtržené velmi dobrou cenou se tato okna stále více uplatňují mimo jiné i při rekonstrukcích panelových domů.


S okny ze systému REHAU Euro Design 70 vsadíte na špičkovou kvalitu! Okenní profilový systém REHAU Euro Design 70 splňuje vysoké nároky. Systém s pěti komorami a konstrukční šířkou 70 mm garantuje vynikající tepelnou izolaci. S hodnotou Uf až 1,3 W/m2K včetně armování jsou okna ze systému REHAU Euro Design 70 použitelná i pro nízkoenergetické domy.


Vlastnosti:

  • Rovné či zaoblené křídlo - líbivý vzhled
  • Hladké linie na viditelných plochách
  • Hodnota Uf = 1,2 W/m2K
  • Spárová těsnost: hodnota 0,02
  • Výborné statické hodnoty díky armovací komoře o šířce 35 mm
  • Upevnění pantů je ve třech stěnách z PVC a v armování
  • Vynikající design. V nabídce jsou profily s plošně odsazeným křídle
  • Široká nabídka barev a dekorů dřeva
  • Zlepšená ochrana proti vloupání
  • Připojovací strana profilu umožňuje montáž jakýchkoliv spojovacích profilů ze systémů


Těsnost:

Dvě těsnění zabraňují pronikání průvanu, prachu a vody a zajišťují příjemné klima v místnosti. Ochrana proti vloupání:

Okenní profily mají optimální konstrukci pro použití speciálních dílů kování a jejich doplňků, zvyšujících ochranu proti vloupání. Odolnost proti vloupání: do třídy odolnosti 3 (DIN V ENV 1627). Ochrana proti hluku:

Vychutnejte si ticho a klid za okny REHAU. Při použití odpovídajících zvukově izolačních skel je možné dosáhnout optimálního útlumu hluku až do třídy 5 dle normy ČSN EN ISO 140-3 a ČSN EN ISO 717-1Ochrana proti vloupání:

Okenní profily mají optimální konstrukci pro použití speciálních dílů kování a jejich doplňků, zvyšujících ochranu proti vloupání. Odolnost proti vloupání: do třídy odolnosti 3 (DIN V ENV 1627).Ochrana proti hluku:

Vychutnejte si ticho a klid za okny REHAU. Při použití odpovídajících zvukově izolačních skel je možné dosáhnout optimálního útlumu hluku až do třídy 5 dle normy ČSN EN ISO 140-3 a ČSN EN ISO 717-1